отримай онлайн кредит під 0,01%
Сума
грн
Отриматигрн
Повертаєте:
грн
Credit Wind

Наші пропозиції

Старт 0,01%

старт 0,01%
до 20 000 грн
0,01% на день

для нових клієнтів

Оформити позику

Постійний клієнт

постійний клієнт
до 30 000 грн
від 0,01%

на термін від 30 днів

Оформити позику

Виправлення КІ

виправлення КІ
до 50 000 грн
під 16% річних

для виправлення кредитної історії

Оформити позику

Як це працює

01 Реєстрація на нашому сайті не обов'язкова

Виберіть бажані умови кредитування і спосіб отримання грошей.

02 Оберіть пропозицію

Ми надамо вибір з найкращих кредитних пропозицій і компаній.

03 Оформіть позику онлайн

Знадобиться тільки паспорт і телефон. Підтвердження моментальне.

04 Миттєво отримайте гроші

Отримайте гроші на картку онлайн не виходячи з дому без перевірок.

Отримати гроші

Отримайте перший кредит безкоштовно

Наша спеціальна пропозиція для нових клієнтів - перша позика під 0,01%

Дізнатися докладніше
Сума
грн
Отриматигрн
Повертаєте:
грн

Інформація для клієнтів

  • Як оформити онлайн кредит?

    Реєстрація на нашому сайті не обов'язкова. Виберіть бажані умови кредитування, після чого ми надамо вам кілька кредитних пропозицій різних компаній, які будуть готові схвалити вам позику. Виберіть їх, оформіть анкету й отримайте гроші на картку.

  • Можу отримати відразу кілька кредитів?

    Так. Ви можете оформити кілька пропозицій, заповнивши анкету одразу в декількох компаніях. Вони незалежно одна від одної ухвалять рішення про схвалення позики і переведуть вам гроші на картку.

  • Через скільки часу я отримаю гроші?

    Зазвичай процес займає до 15 хвилин після заповнення всіх необхідних даних. Підготуйте заздалегідь свій паспорт і телефон, вони знадобляться для оформлення позики.

  • Як повернути борг?

    Ви можете здійснювати погашення боргу через особистий кабінет кожної з компаній, зазвичай це відбувається без будь-яких комісій і додаткових витрат.

Кредит під 0 відсотків

Безвідсотковий кредит онлайн на карту доступний практично всім підприємцям, працюючим і самозайнятим українцям. Сфера швидкого кредитування в деякому сенсі переживає друге народження – мікропозики перестали бути винятково легким і швидким вирішенням фінансових проблем. Тепер це ще й можливість вигідно робити покупки і подарунки. За позикові гроші купують техніку на розпродажах, оплачують абонементи в спортзал, гарячі путівки, роблять близьким людям спонтанні приємні сюрпризи.

Взяти в борг у мікрокредитного сервісу часто вигідніше, ніж знімати з власного депозиту або звертатися до знайомих, особливо коли немає жодного бажання пояснювати, навіщо так терміново знадобилася саме така сума.

За всієї доступності та великої кількості пропозицій різних сервісів узяти кредит під 0%, така послуга має як плюси, так і мінуси перед альтернативними способами в стислі терміни отримати порівняно невелику суму.

Почнемо з переваг: з нових клієнтів зазвичай не беруть відсоток за користування позиковими коштами, рішення озвучують за лічені хвилини, переказують позику на картку будь-якого банку, обробляють заявки цілодобово.

Недоліків в онлайн-кредитування не так багато, але також є високі штрафи і пені за прострочення обов’язкового платежу, відмови людям з непідйомним борговим навантаженням, обмеженнями на термін і розмір позики.

Навігація:

  1. Відмінності МФО від банків, роль на фінансовому ринку
  2. Вигоди оформлення кредиту в МФО
  3. Як оформити мікропозику через інтернет
  4. Де взяти карту для отримання мікропозики
  5. Як довго розглядають заявку
  6. Ризики під час оформлення онлайн-позики
  7. Як не стати жертвою шахраїв
  8. Права та обов’язки клієнтів МФО

Відмінності МФО від банків, роль на фінансовому ринку

Мікрофінансова організація – це приватна або державна компанія, у якої є право видавати людям гроші під відсотки. Діяльність МФО регулює НБУ. Зокрема, є ліміти на суми та строки кредитування, максимальний відсоток переплати.

Мікрофінансові організації відрізняє від банків менший спектр послуг, обмежений видачею позик під відсоток, який нараховується щодоби. При цьому отримати мікрокредит у МФО набагато простіше, ніж кредит у банку, тому що вимоги до позичальників загалом нижчі.

Завдяки МФО у кожного з’являється більше фінансової свободи, що загалом добре для економіки. Легше і простіше витрачати гроші, при цьому зберігаючи фінансову подушку в цілості й схоронності. А коли трапляється форс-мажор, який можна вирішити сумою в кілька десятків тисяч гривень, можна більше не панікувати через це – отримання позики займає всього кілька хвилин, і ніяких стресів. У певному сенсі кредитні сервіси – це переосмислення кас взаємодопомоги на нових умовах, зручних і вигідних обом сторонам фінансових відносин.

Вигоди оформлення кредиту в МФО

На початку коротко вже було згадано плюси онлайн-кредитування, серед яких найбільш універсальні та зрозумілі всім: доступність, зручність, швидкість отримання грошей на будь-які цілі. Розглянемо кожен із плюсів докладніше.

Доступність. Мікрофінансові компанії у своїх промоматеріалах часто акцентують увагу на тому, що видають 99% заявників позику під 0 відсотків на картку або кредит під 0.01% з підписанням договору онлайн і майже нікому не відмовляють.

Дійсно, на відміну від тих самих банків, комерційні кредитні організації менш вимогливі до клієнтів: просять тільки дані паспорта і не завжди уважно перевіряють дані анкети-заявки. Гроші дають навіть тим, у кого погана кредитна історія, є відкриті кредитні продукти і непогашений іпотечний кредит. Отримати мікропозику завжди в десятки разів простіше, ніж кредитний ліміт за карткою на ту саму суму.

Зручність. В Україні є банки без офісів, але навіть вони не надають фінансові послуги онлайн – тільки у форматі особистої зустрічі з менеджером. МФО обходяться без будь-якої зайвої бюрократії. Підписати договір і отримати гроші на карту можна взагалі без будь-якого прямого контакту з менеджером.

Тільки деякі сервіси припускають обов’язкову ідентифікацію клієнта, більшість же задовольняються даними анкети і підписанням договору через введення коду з надісланого на контактний телефонний номер повідомлення. Оформити мікрокредит можна в будь-який час, навіть вночі або у святковий вихідний, а вся процедура займає кілька хвилин і не вимагає від заявника глибоких знань комп’ютера.

Швидкість. Коли ринок мікрофінансових послуг тільки формувався, його головним козирем була швидкість обробки заявок. За роки компанії “переїхали” в інтернет і відмовилися від офісів, але навіть дистанційно зберегли одну з ключових конкурентних переваг – швидкість опрацювання заявок та їх виконання.

У кожного сервісу власний мінімальний термін розгляду анкети, але найчастіше це не більш ніж 15 хвилин – рівно стільки потрібно, щоб виконати автоматичну перевірку коректності інформації, “пробити” клієнта за базами шахраїв і неплатників і після короткої ручної перевірки надіслати на контактний номер рішення та інструкцію з отримання грошей.

Як отримати кредит онлайн: вимоги до позичальника, покрокова інструкція

Перш ніж подавати заявку на будь-який, навіть безвідсотковий кредит онлайн на картку, варто тверезо оцінити власну платоспроможність і можливі ризики. Інформація про можливі ризики для позичальника є нижче, ознайомтеся з нею, а також переконайтеся, що відповідаєте вимогам конкретного сервісу. Тільки коли будете впевнені, переходьте безпосередньо до заповнення анкети на сайті сервісу.

Вимоги до позичальників

За законом кредитор сам має право вирішувати, з ким встановлювати фінансові відносини. Тому наведені далі вимоги до позичальників не загальні для всіх, скоріше базові, усереднені, певний мінімум, відповідності якому зазвичай цілком достатньо для схвалення заявки та отримання запитаної суми в борг.

  1. Вік. Найохочіше кредитори співпрацюють з повнолітніми, які не досягли пенсійного віку. Тому в 99,9% МФО мінімальний вік клієнта становить 18 років, а максимальний – 65 років.
  2. Реєстрація. Під час оцінки анкети особливу увагу менеджер звертає на місце реєстрації заявника. Чим більше місто, де зареєстрований кредитор, і чим благополучніший район, тим вищі шанси на схвалення.
  3. Рівень доходу. Поле із зазначенням приблизного рівня щомісячного доходу в анкетах на кредит бажано заповнювати чесно. Не факт, що дані хтось вирішить перевірити дзвінком роботодавцю, але автоматизовані скорингові сервіси здатні “обчислювати” достаток за непрямими даними про реєстрацію та вік. Виявлений обман не найкращим чином позначиться на рішенні кредитної компанії підписувати договір з нечесним позичальником.
  4. Майно у власності. Про рухоме і нерухоме майно під час заявки на мікропозику в 10-20 тисяч гривень не запитують, але коли йдеться про 100+ тисяч гривень, то корисно поділитися з потенційним позикодавцем даними про наявний капітал. Під час оформлення таких кредитів дивляться на гарантії, якими за відсутності довідки про доходи та поручителів якраз є наявні у власності машина, квартира, дача.

Зазвичай для заповнення анкети з документів потрібен тільки паспорт. До анкети, куди також вносять дані паспорта, часто просять прикріпити фотографію заповнених сторінок документа для звіряння і підтвердження автентичності наданих даних. Крім звірки з фотографією, паспорти перевіряють за відкритими базами на справжність і відсутність у списках загублених документів, тому отримати кредит на підроблений документ не вийде. Іноді крім паспорта просять надіслати сторінки закордонного паспорта, прав.

Як оформити мікропозику через інтернет

  • Вивчіть інформацію про обрану кредитну організацію і перевірте, що відкриваєте справжній сайт. Для цього звірте посимвольно посилання на сайт із зазначеним на рекламних матеріалах МФО, якими можуть бути листівки, банери і будь-які інші джерела, наприклад, візитки.
  • Підготуйте оригінал паспорта і камеру, щоб його сфотографувати. Достатньо камери в мобільному телефоні, якщо вона дає змогу отримати знімки досить високої чіткості, щоб дані можна було легко зчитати. Якщо камера смартфона знімає погано, можна відсканувати документ або скористатися цифровим фотоапаратом.
  • Відкрийте анкету-заявку на сайті й одразу ж ознайомтеся з інформацією за кожним посиланням, щоб переконатися, що заповнення заявки ні до чого не зобов’язує.
  • Заповніть анкету, а перед відправленням обов’язково кілька разів перевірте правильність введених даних, особливо контактного телефону.
  • Дочекайтеся повідомлення з рішенням щодо видачі вам кредиту під 0 відсотків і дотримуйтесь інструкцій з повідомлення, щоб підписати договір і отримати гроші на карту.

Де взяти карту для отримання мікропозики

Для оформлення кредиту онлайн під 0% підходить будь-яка банківська картка українського банку, яка підтримує платежі та перекази через інтернет. Термін дії картки не може бути меншим, ніж термін кредитування. В іншому немає жодних обмежень.

Найбільш вигідний і простий варіант картки – миттєва, неіменна, емітована будь-яким великим банком. Важливо, щоб операції за карткою були безкоштовними, включно зі зняттям готівки в банкоматі та переказами. Так, за необхідності можна без втрат перевести в готівку отримані в борг гроші, а під час погашення не потрібно платити відсотки за переказ у рахунок боргу кредитору.

Зарплатна або пенсійна картки також підходять, щоб отримати на них гроші в борг в онлайн-сервісі. Головне, щоб мікропозика і картка були оформлені на одну людину – на чужу картку кредити не відправляють.

Як довго розглядають заявку

99 зі 100 заявок на кредит онлайн розглядають до 15 хвилин. Відповідь із рішенням про видачу надсилають у повідомленні або озвучують телефоном. У деяких випадках, наприклад, при подачі заявки на кредит понад 100 тисяч гривень, її можуть розглядати довше. Але це швидше виняток, адже швидкість ухвалення рішень – одна з конкурентних переваг МФО перед банками.

Як обрати МФО і не нарватися на шахраїв

Діяльність кредитних сервісів суворо регулюється. Усі компанії, що мають право видавати позики, мають ліцензії з відкритим доступом. Саме за наявністю свідоцтва НБУ слід насамперед перевіряти кредитний сервіс, перш ніж заповнювати на його сайті анкету і передавати персональні дані. Інформація має в точності збігатися, зокрема адреса сайту та юридична адреса компанії.

Після перевірки юридичної інформації потрібно уважно вивчити саму кредитну пропозицію. За гучним заголовком на банері “кредит під 0%” може “ховатися” складний продукт із додатковими умовами, особливими вимогами до позичальника, додатковими платними послугами. Саме по собі використання “гучних” заголовків не карається, відповідальність за неуважність лежить на клієнті. Тож ретельне ознайомлення з умовами, особливо щодо процентних ставок, термінів і штрафів, завжди в інтересах позичальника.

Під час вивчення умов кредитування треба не просто читати, а одразу рахувати й оцінювати власні можливості щодо повернення з мінімально можливою переплатою. Простіше кажучи, треба не просто ознайомитися з відсотковими ставками, а одразу в умі або на листочку прорахувати те, скільки треба буде повернути і до якої дати. Не буде зайвим приблизно прикинути, скільки доведеться переплатити в разі прострочення і які штрафні санкції загалом передбачені за несплату боргу.

Ризики під час оформлення онлайн-позики

Персональні дані можуть оприлюднити. Не так уже й рідко сервіси мікрокредитування стають жертвами хакерських атак, унаслідок яких дані про позичальників опиняються у третіх осіб або у відкритому доступі. Оформлення кредиту – це завжди певний ризик щодо конфіденційності, що треба враховувати під час надсилання заявки.

Неуважне читання договору загрожує “прихованими” комісіями і раптовими штрафами. Окремі сервіси “грішать” тим, що забувають попередити позичальника до укладення договору про платежі, що включені до суми, за додаткові послуги. Щоб потім не довелося платити за “консультаційні послуги” або щось подібне, бажано кілька разів перед підписанням переглянути кожен пункт, і тільки після цього вводити код підтвердження згоди на отримання коштів.

Прострочення платежу загрожує штрафами, пенями, увагою колекторів. Невпевненість у можливості повернути – це теж ризик, причому контрольований. Тому перед узяттям на себе будь-яких фінансових зобов’язань, особливо коли є певне кредитне навантаження: іпотека, автокредит, кредитка, – слід кілька разів усе зважити і переконатися, що це єдиний вихід. Бажано в такому разі мати резервний план на випадок, якщо не буде можливості погасити борг, інакше можуть виникнути серйозні та нікому не потрібні проблеми.

Як не стати жертвою шахраїв

Не поспішайте подавати заявку на кредит, вивчіть сайт, перевірте МФО за реєстром, почитайте відгуки.
Перед підписанням договору за допомогою коду з СМС не полінуйтеся перечитати договір і уточнити у менеджера незрозумілі моменти.
Відмовляйтеся від укладення договору відразу, якщо вам нав’язують непотрібні вам опції та послуги. Особливо підозріло, коли менеджер пропонує підписати угоду якнайшвидше, а пункти, що викликають запитання, називає “простою формальністю”.

Права та обов’язки клієнтів МФО

Клієнт кредитного сервісу має право до підписання договору знати всі умови, уточнювати, ставити запитання. Відмовитися від оформлення кредиту також можна в будь-який час до його отримання, а подача заявки сама по собі ні до чого не зобов’язує.

Клієнт кредитної компанії зобов’язаний платити за рахунками відповідно до умов договору. Саме підписання угоди про оформлення позики передбачає, що клієнт розуміє, на що погоджується. Після підписання довести факт нав’язування послуг можна, але це вийде зробити тільки через суд. Щоб не довелося витрачати на розгляди час і гроші, краще спочатку ретельно вивчити умови й уточнити всі незрозумілі моменти.

Одержувач мікрокредиту зобов’язується його виплатити. Позикодавець, який працює в рамках закону, має право подати до суду на боржника або продати борг колекторському агентству. При цьому за кожен день прострочення на борг нараховують пеню, не платити яку також не вийде.

Позичальник може відмовитися від будь-яких додаткових послуг. Страховки, платні консультації, допомогу в поданні заявки та інше, що тільки побічно пов’язано з отриманням позики, оплачувати не обов’язково. Це означає, що з підтвердженим фактом нав’язування можна і потрібно звертатися із запитом на перевірку до компетентних органів. Ось тільки в момент, коли терміново потрібні гроші, на таке зазвичай немає часу і сил. Тому від надлишкового сервісу слід або відмовитися, або взагалі не підписувати договір і вибрати іншого кредитора.

Що робити, коли немає можливості вчасно сплачувати борг

Ніхто не застрахований від непередбачуваних проблем із платоспроможністю. Найгірше, що можна зробити в такій ситуації, ховатися від кредиторів і змінювати номер телефону. У такому разі доведеться змиритися з нарахованим щодня відсотком за прострочення, який у підсумку все одно доведеться виплатити. Тільки перед цим позикодавець ще й звернеться до суду, витрати якого також сплачує сторона, що програла – зазвичай це якраз неплатник. Щоб не довелося цього робити, потрібно зв’язатися з кредитором і обговорити можливі виходи із ситуації, що склалася.

За прострочення платежу або відмову повертати кредит неминуче настануть санкції: спочатку штраф, потім – звернення до суду. Позикодавцю, як і позичальнику, невигідно доводити до такої ситуації, а тому кредитні сервіси завжди намагаються запропонувати якийсь компроміс.

Перекредитування – найпопулярніший спосіб закрити поточний борг без штрафів і отримати своєрідну відстрочку. Суть послуги в тому, що на людину оформляють новий кредит, а тіло йде на погашення поточного боргу.

Продовження терміну повернення кредиту – платна послуга, яка передбачає перенесення дати повернення. Таким чином, боржнику потрібно оплатити тільки послугу, що дасть змогу отримати відстрочку на погашення заборгованості.

Важливо знати, що за надто великого боргу МФО може відмовити в перекредитуванні. Що стосується продовження, то зазвичай проблем з оформленням цієї опції не виникає. Річ у тім, що за неї потрібно платити відразу. Це дає змогу сервісу переконатися в платоспроможності клієнта і його бажанні співпрацювати. З огляду на те, що сума штрафів та інших санкцій за прострочення не може перевищувати розмір тіла кредиту більш ніж у півтора раза, продовжувати термін у певному сенсі вигідніше.

Ігнорувати кредитора незаконно. Навіть коли об’єктивно немає жодної можливості виплатити борг, не слід це приховувати. За непідйомного боргового навантаження можливе оформлення банкрутства фізособи. Але це вже зовсім радикальне рішення, якого за можливості краще уникати.

Іноді мікрофінансові організації продають борги колекторським агентствам. У такому разі представники агентства починають активно шукати спосіб отримати борг. Погрози, тиск та інші заборонені законом способи в наш час колектори не використовують, але все одно мати з ними справу – те ще задоволення. Як і у випадку з банкрутством, до такого краще не доводити.

Наші партнери

ТОВ "1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ". Код ЄДРПОУ: 39861924. Адреса: 01011, м. Київ, Арсенальна площа, 1Б. Реальна річна процентна ставка: від 3,81% до 114432,08%

ТОВ "МІЛОАН". Код ЄДРПОУ: 40484607. Адреса: 01135, м. Київ, вул. Багговутівська 17-21. Реальна річна процентна ставка: від 7500,65% до 36795,19%

ТОВ "УКР КРЕДИТ ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 38548598. Адреса: 01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407. Реальна річна процентна ставка: від 3,72% до 12844,59%

ТОВ "ЗАЙМЕР". Код ЄДРПОУ: 42146903. Адреса: 04071, м. Київ, вул. Ярославська 5\2В. Реальна річна процентна ставка: до 646514%

ТОВ "СЛОН КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 42350798. Адреса: 03062, м. Київ, проспект Перемоги, буд. 90-а. Реальна річна процентна ставка: від 90465,53% до 542 068,32%

ТОВ “БІЗПОЗИКА”. Код ЄДРПОУ: 41084239. Адреса: 01133, м. Київ, вул. Генерала Алмазова 13, офіс 524. Реальна річна процентна ставка: від 9006,65% до 12412,91%

ТОВ “СТАР ФАЙНЕНС ГРУП”. Код ЄДРПОУ: 44022416. Адреса: 03150, м. Київ, вул. Фізкультури, буд. 30В. Реальна річна процентна ставка: до 660 520,14%

ТОВ “ФК “ТАЙГЕР ФІНАНС”. Код ЄДРПОУ: 43561909. Адреса: 79018, м. Львів, вул. Смаль-Стоцького, буд. 1, кор. 28. Реальна річна процентна ставка: від 2617% до 4848172,45%